Święto babci

22 stycznia 2014r. Seniorzy Klubu Kowarskiego hucznie obchodzili Dzień Babci. Spotkanie umilili dzieci z przedszkola nr 1 z Kowar. Wspólnie z babciami występ obejrzeli zaproszeni goście: Burmistrz Miasta Mirosław Górecki, Przew. Koła PKPS - Krystyna Konieczna, Członkini Rady Miasta Kowary -Zofia Ujma, Przedstaw. Szpitala Specjalistycznego MSW Jelenia Góra oraz Przew. Rady Pożytku Publicznego -Jan Wojdan. Przy śpiewach, wierszach o babci i słodkim poczęstunku spędzili miło czas. Każda z babć otrzymała tulipanka.

Integracja międzypokoleniowa seniorów w Kotlinie Jeleniogórskiej

W ramach rządowego programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych 2013 odbyły się warsztaty sitodruku. Głównym organizatorem było Stowarzyszenie Faktor z Komarna. Warsztaty prowadziły animatorki Barbara Sokołowska i Helena Antosik. Seniorzy Kowarscy poznali tajniki sitodruku, każdy z uczestników otrzymał torbę na którą naniósł druk sitodruku 500 lecia Miasta Kowar.

Dzień babci i dziadka

Serdecznie zapraszamy na uroczystość z okazji dnia babci i dziadka w dniu 22.01.2014 w klubie seniora przy ul.1maja 1b przy Urzędzie Miasta o godz.16.00
Zapewniamy dobrą zabawe przy muzyce i poczęstunku. Oj będzie się działo i wieczoru będzie mało.Zapraszają seniorzy Kowarscy.

2013 rok robimy ozdoby choinkowe

Jesteśmy młodą /nową/ organizacją senioralną w Kowarach. W grudniu robiłyśmy ozdoby choinkowe, bombki z kaszy gryczanej, mazurskiej, itp. Było bardzo wesoło i wszyscy chętnie przystąpili do prac. Największą aktywność wykazywała Domna strzelała klejem z pistoletu do szyszek i robiła choinki.