O projekcie

Jesteście Państwo na stronie organizacji senioralnych, które nie posiadają własnych, odrębnych stron www. Powstała w odpowiedzi na potrzeby organizacji senioralnych po projekcie “Integracja międzypokoleniowa seniorów w powiecie jeleniogórskim”, realizowanym przez Stowarzyszenie Społeczno Kulturalne “Faktor” www.faktor.org.pl. Właścicielem i administratorem panelu jest Stowarzyszenie Faktor, użytkowanie panelu przez organizacje jest bezpłatne.

Każda organizacja senioralna z obszaru powiatu jeleniogórskiego może zgłosić się i uzyskać bezpłatnie dostęp do własnego panelu, na którym może umieszczać samodzielnie informacje. Kontakt do osoby w tej sprawie: Kinga Milancej tel. 792 273 711, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Stowarzyszenie Faktor nie zapewnia obsługi panelu danej organizacji tj. wprowadzania informacji, zdjęć na własny panel, strona stanowi jedynie bezpłatne miejsce dla każdej chętnej organizacji senioralnej powiatu jeleniogórskiego. Przeszkolenie do obsługi panelu nowych organizacji jest odpłatne.

W zakładkach/przyciskach znajdziecie znajdziecie Państwo poszczególne organizacje senioralne lub grupy nieformalne seniorów, które po przeszkoleniu prowadzą swoje strony/panele widoczne w sieci.

Zapraszamy do współpracy!